Pasākumi

Laiku pa laikam aicinām sanākt kopā uz īpašu izzināšanu par godu kādam produktam, tēmai vai meistaram

Vakariņas "No deguna līdz astei" Vakariņas "No deguna līdz astei"

Vakariņas "No deguna līdz astei"

Aicinām atzīmēt Michelin Zaļās zvaigznes apbalvojumu kopā ar pašu Pavāru mājas komandu, īpašu 6-kārtu degustāciju ēdienkarti “no deguna līdz astei” un mākslinieces Evijas Vītolas (Evija Ceramics) brāķēto trauku kolekcijas tirdziņu

Ciemojoties Pavāru mājā, tu ieraudzīsi gan aizlāpītu salveti, gan šķīvi ar mazu robiņu. Lai gan vizuāli ir nedaudz bojāts, šīs lietas tomēr turpina pildīt savu funkciju. Jo īpašāk, ka lielu daļu no šiem elementiem Pavāru mājā radījuši vietējie amatnieki, ieguldot savu laiku un savu roku.

Šo vakariņu ideja ir paspilgtināt šīs tēmas - vide, pārtika, elementi, ikdienas darbi. Īpaši svarīgi šis ir mums, kā restorānam. Lai mēs, turpinot darīt un radīt, domātu līdzi pēdām, ko aiz sevis pasaulē atstājam, un rādītu piemēru.

Šovakar īpaša ēdienkarte “no deguna līdz astei” 6 kārtās un mākslinieces Evijas Vītolas (Evija Ceramics) - daudzu Pavāru mājas trauku autores - brāķēto trauku kolekcija, jeb, kā mākslniece saka, trauki uz izmešanu, kuriem tomēr Pavāru maja grib dot vēl otro dzīvi  - izmantojot vakariņās un ļaujot jums tos iegādāt šajā vakarā par simbolisku samaksu par Evijas ieguldījumu.

Gaidīsim pirmssvētku laikā ciemos uz domām un sarunām par ilgstpējas tēmām restorānā, mūsu ikdienā un otro dzīvi dažnedāžadāko priekšmetu kolekcijām.

Vakariņas "no deguna līdz astei" 
& Evija Ceramics brāķu trauku tirdziņš
Pavāru mājā Līgatnē
1.decembrī / piektdien / 19:00
6-kārtu vakariņu ēdienkarte 79.90EUR personai
Dzērieni par papildus samaksu

Vakariņu ilgums 3 stundas
Vietu skaits ierobežots

Iedvesmojies un seko līdzi sociālajos tīklos

@pavarumaja

Michelin 2024 & Sustainable GastronomyMichelin 2024 & Sustainable Gastronomy
Baltic WINE & DRINKS awards 2023Baltic WINE & DRINKS awards 2023