Ēdienkarte & rezervācija

Ēdienkarte

Kopā ar šefpavāru Juri Dukaļski esam sagatavojuši 4-kārtu (pusdienu) un 6-kārtu (vakariņu) degustāciju ēdienkarti, lai tu varētu izbaudīt nesteidzīgu piedzīvojumu no šī brīža spilgtākajām garšām mūsu reģionā.

Vakariņas

PIEKTDIENA 19:00
SESTDIENA 18:00

3 stundu garumā
6 kārtu ēdienkarte 79.90€ 
Raimonda Tomsona vīnu izlase 55€
Bezalkoholisko dzērienu izlase 35€

Pusdienas

SESTDIENA 14:00
SVĒTDIENA 13:00 & 16:00

2 stundu garumā
4 kārtu ēdienkarte 39.90€ 
Raimonda Tomsona vīnu izlase 33€
Bezalkoholisko dzērienu izlase 18€
Cēsu novada Restorānu nedēļas ietvaros no 31.marta līdz 9.aprīlim pasniegsim 3-kārtu ēdienkartes piedāvājumu (vakaros pasniedzam arī mūsu 6-kārtu degustāciju ēdienkarti) vairāk info sadaļā Pasākumi

Rezervācija

Šeit iespējams veikt rezervāciju līdz 12 personām. Veicot rezervāciju sākot ar 7 personām, lūgsim veikt avansa iemaksu 50% apmērā no ēdienkartes cenas visām personām.

Ja esat vairāk viesu vai vēlies privātu notikumu, piedāvājam Svinību zāli 2.stāvā (līdz 16 pers), tad raksti mums ziņu uz

Ēdienkarti iespējams pielāgot veģetāru, vegānu, bez glutēna vai bez piena produktiem, to iepriekš piesakot veicot rezervāciju.

Bērni ir gaidīti ciemos Pavāru mājā. Veicot rezervāciju, lūdzam norādīt visu viesu skaitu (tsk. bērnu) un, ja zināms, atzīmēt bērna izvēli - degustāciju ēdienkarte (50% atlaide līdz 12 g.v.) vai bērnu ēdienkarte ar izvēli uz vietas.

Pievienojies uz kādu no īpašajiem notikumiem

tuvākie pasākumi